esmaspäev, märts 17, 2008

FOTOKONKURSS "LINNASUPP"

Millistest komponentidest koosneb Linnasupp või Supilinn?
Mis või kes on sinu jaoks Supilinna olulisemad osad?Ootame fotosid Sinule olulistest väikestest ja suurtest Supilinna koostisosadest: tagahoovidest, majadest ja tänavatest; detailidest ja sümbolitest – nii asjade, inimeste, värvide, lõhnade, hetkede, kohtade kui muu sellise seast. Ootame Sinu nägemust sellest, mis teeb Supilinnast Supilinna ja eristab seda teistest paikadest. Sealjuures ei pea kõike olulist ära mahutama ühele pildile: tervik võib kujuneda mitmest pildist – nagu ka hea supi sees on mitu erinevat komponenti ja palju värve ning maitseid. Sa ei pea fotovõistluse jaoks ekstra pildistama minema: võib-olla leiad õige (omatehtud!) pildi hoopis oma lauasahtlist.

Fotokonkursi eesmärk on välja selgitada, mida või keda peavad oma linnakeskkonnas eriliseks praegused või endised supilinlased (ja ka teised, kes Supilinna omapära väärtustavad!). Konkursile laekunud fotod avalikustatakse plangunäitusel Supilinna Päevade raames. Lisaks pannakse fotogalerii üles Supilinna Seltsi kodulehele. Parimad pildid avaldatakse linnaosa ajalehes Supilinna Tirin.


Konkursi eeskirjad

1. Konkursi ajakava
Võistlustööde postitamise tähtaeg on 15. aprill 2008.
Tulemused avalikustatakse Supilinna Päevade avamisel 26.04.2008

2. Konkursi kategooriad

Konkurss korraldatakse kolmes vanuserühmas: lapsed (kuni 13 a), üldarvestus (14 kuni 69 a) ja memmed-taadid (70+).

3. Võistlustööde arv
Iga osaleja võib võistlusele esitada kuni 3 fotot, mis võivad aga ei pea moodustama seeriat.

4. Fotode saatmine

Fotod võid konkursile saata digitaalselt: meiliaadressile konkurss@supilinn.ee või CDle salvestatult (aadressil Tähtvere 5-8, Tartu.) Fotosid võib postitada ka paberil (aadressil Tähtvere 5-8, Tartu; märgusõnaks “fotokonkurss”). Eelistatult võiksid fotod olla piisavalt hea kvaliteediga, et neid A4 formaadis saaks eksponeerida. Saadetise juures märgi palun, millises kategoorias soovid osaleda.

NB! Lisa fotole ka oma kontaktandmed (nimi, telefon ja meiliaadress) ning jalanumber!

5. Auhinnad
Üldkategooria peapreemiaks on Photopointi kinkekaart 1000 kr väärtuses, laste- ja memme-taadi kategooria peapreemiateks on Photopointi kinkekaardid 500 kr väärtuses. Auhinnafond kokku on 2900 EEK + üllatusauhind iga kategooria esimesele kolmele.

6. Žürii
Žüriisse kuuluvad:
1. Heiki Valk (Supilinna Seltsi juhatus)
2. Mart Hiob (Supilinna Seltsi juhatus)
3. Veljo Runnel (loodusfotograaf, Photopoint)
4. Lauri Kulpsoo (vabakutseline fotograaf)
5. Pille Runnel (Eesti Rahva Muuseum)

Hinnatakse fotode väljendusrikkust, emotsionaalsust ja ideed. Hindamisel lähtutakse innust, pealehakkamisest ja tunnetusest.

7. Piltide kasutamine

Korraldajatel on õigus tasuta kasutada konkursil osalenud pilte võistluse tulemuste avalikustamisel meedias, näitustel, avalikel üritustel, konkursi kodulehe galeriis ja konkursikogumikus.

8. Lisainfo
tel 55 98 1306 (Kadri Runnel) või 55 54 0584 (Mari Nuga) ning konkurss@supilinn.ee


Toetajad

Photopoint
BWT king


P.s. Papusid kellelegi?


3 kommentaari:

Lisa ütles ...

Täiesti nõme on olla 14, kõikjal oled suuremas vanusegrupis .. :D

Kerly ütles ...

Jah, 13'selt oleks vast kinni pannud noorema grupi, kas pole? :)

Lisa ütles ...

Eiii oleks :D