reede, oktoober 08, 2010

Kohustuslik loodusfotograafia töötuba fotoringile 16. oktoobril

Jah, lugesite õigesti - kohustuslik. Seega kõik fotoringlased peaksid sinna tulema, aga kuna tegemist on laupäevase päevaga ja teil võivad olla muud kohustused ja ülesanded, siis kedagi otseselt sundida ei saa. Aga kui vähegi võimalik, palun osaleda.

Kerly


Laupäeval 16. oktoobril on kõik loodus- ja fotosõbrad oodatud mõnetunnisele jalutuskäigule Taevaskotta. Kerly Ilves, MTÜ Noored Toredate Mõtetega fotoringi juhendaja jagab nõuandeid kuidas teha häid loodusfotosid ning tulla toime igas ilmastikutingimuses.

Riietuda soojalt, mugavalt ja vihmakindlalt. Kaasa võtta oma võibleib-jook, kindlasti kaamera ja hea tuju, bussipiletite eest hoolitseb Anne Noortekeskus.

Naudime sügist, pildistamist ja head seltskonda. Pole oluline, kas pildistad seebikarbiga või Sul on kogemusi vaid paar kuud, tähtis on osavõtt. Osalemiseks tuleb registreeruda ja tasuda sümboolne osavõtutasu, 30 krooni pangaülekandega. Registreerimine ja täpsem info juhendajalt kerlyfoto[at]gmail.com

Kohtumiseni kell 8:30 Tartu bussijaamas. Tagasi Tartusse jõuame samal päeval kell 16:45.

Projekti toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Tartu Kultuurkapital ja SA Tartumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp.5 kommentaari:

Kerly ütles ...

Kena, et postituse mille MINA oleks pidanud siia riputama on MUUMI juba minu eest üles riputanud! :D

Sirla ütles ...

Mul tuli mingi selline mõte praegu, et tuleks ka, aga ma veel ei tea, kas ma saan.

Kerly ütles ...

No vaata, kuidas on. See on rohkem selline seltskonnaga loodusesse üritus, väikese loengu peaks ja muidu oleks suhteliselt vabad käed.

elor ütles ...

kerly, kas sa said mu meili kätte?

Kerly ütles ...

Yep, vastasin ka.
Vabandust viivituse, olen hetkel voodis siruli ja mõte ei jookse meilide osas kiiresti...