neljapäev, märts 01, 2012

Neljakümne viies tund

Külastasime täna Nooruse galeriis näitust “OMG! See teeb pilti, kui ma siia vajutan”. Endine fotoringlane Sirla tutvustas meile, mis näitus endast kujutab ning mida vaataja sellelt näituselt ootama peaks. Loodan, et teile näitus meeldis ja et saite sealt huvitavaid mõtteid. Kui olete seda natukene seedinud, võiksite selle postituse kommentaariumisse kirjutada, mis mõtteid teil tekkisid!
Pärast näituse vaatamist osad lahkusid, kuna pidid õppima ning Hurda parki jõudis 9 inimesest neli vapramat. Seal tegime väikese sissejuhatuse strobismi ehk sellese, kuidas kasutada kaamerapealseid välke nö stuudiovälkudena. Strobismi peale tasub mõelda, kuna aprillis tuleme selle juurde tagasi. Lisaks on see üks järjekordne näide sellest, kuidas fototehnikat loovamalt kasutada.

Järgmine kord kohtume taas multimeedia laboris, siis palun kõigil oma täispildistatud mustvalge film kaasa võtta. 

Koduseks tööks jääb teha foto teemal "Valgus ja mina", võite selle teha nii digile kui filmile.


Välkudega jändasime Hurda pargis peaaegu tund aega ja tulemuseks tuli kõrvust helendav pilt minust (pildistas Rauno ja välku hoidis Martin) ja.....orbiidile lendav grupipilt, mis sai samuti Rauno poolt pildistatud. Valguse panime paika kõik koos.


Kommentaare ei ole: