esmaspäev, veebruar 15, 2010

Kolmekümne seitsmes tund


Ma ei tea kust see futbägimise fotoidee tuli, sest laua taga istudes räägiti minust rohkem, kas omavahel või siis telefonitsi. Ei oska kommenteerida, aga no kuulge, te suudate paremini. Jään järgmist grupifotot ootama. Aga noh, mis siin seletada, edasijõudnud ei suuda ikka veel oma neljapäevast grupifotot mulle edastada.
Täna käis usin filmiilmutamine, palun ärge isegi küsige, kuidas see laabus, sest khm no eriti ei laabunud. Neli ilmutasid ja neli filmi tulid välja ka.
Muidu lõpetasime kell 21.30, vaatamate sellele, et alustasime 17.30, osadega, kes siis 50 minutit pimedas istusid ja filmi poolile kerisid - iga algus on raske, eks? Igatahes kiitus, et saite siiski hakkama ja filmid ilmutatud said.

Martinid jätsid oma n-ö pimiku koristama. Kreete filmikest jäi ka minu kätte.


Pildistas: MartInaTänase tunni parim vaatepilt.
Üldse tänase tunni tähesära oli Kreete. Negatiivi ilmutamise eest, noh selle eest, mis välja tuli, saab ta viie.

Pildistas: MartIna

Noolemängu täna ei mänginudki, sest Kreete kadus nii vaikselt ära, kuigi ootasin teda tagasi. S.t. ma ei saanud aru, et ta päriselt ära läks. Kaisa ei tahtnud ka seetõttu enam visata ja oli nagunii lahkumas, kuid viimastega - Martinitega ja üllatuskülalise Sigridiga viskasime. Noh tulemusi ei esitle, sest see oli niisama viskamine. Ma muidu võitsin :P Marta viskas omamoodi skoori :)Järgmiseks korraks ootan siis lõplikku ja täielikku kogumikku teile antud asjade fotodest.
Kaisa tule siis palun kella 17ks kohale ja saad ka ilmutamiskogemuse.


Edasijõudnutele infoks, et kohtume neljapäeval tavapärasel ajal kell 18. Ilma hilinemisteta, palun. Vaatame teie fotosid ja arutame laupäevase pildistamissessiooni toimumist. Endiselt sooviksin teada, kas laupäeval tulevad vaid Enar ja Lisa. Keegi ütles mulle veel? Eva Liina? Kirjutage mulle e-kiri, kes on tulemas.

6 kommentaari:

Kaisa ütles ...

HAHA Kreete nagu mingi gaveman ja kas ta on miget või Martha on giant.

Anonüümne ütles ...

caveman ja midget siiski :)

Marta ütles ...

Marta*
giant??? HAHAAA!! noo sorry et ma nii pikk olen:)

Kerly ütles ...

Ära pane tähele, Marta.
Inimese teeb inimeseks tema sisemine ja välimine pool. Teil on see täielikult olemas, minu naerulätted.

Martina ütles ...

Kerly, millega sa siis selle prügikasti pildi ära tegid? fotokat ei olnud ju :D

Kerly ütles ...

Ma ausalt isegi ei mäleta :O
Fotokaga ikka!