esmaspäev, oktoober 19, 2009

Lühidokfilmide workshop

Arvad, et sinus on see miski, mis teeks sinust tegija dokfilmitegija? Kui jah, siis tule 28. - 29. oktoobril toimuvale lühidokkide workshopile Tartus.
Kui oled vanuses 13-26 ja sul on huvi dokfilmide tegemise vastu, siis registreeri end aadressil kristiina.lepa@annenk.tartu.ee hiljemalt 25. oktoobriks. Workshop on tasuta, seda korraldavad MTÜ Mondo ning Anne Noortekeskus. Workshop toimub Noorte Amatöörfilmide Festivali raames.

Workshopil antakse noortele võimalus end läbi meeskonnatöö väljendada, keskendudes globaalsetele teemadele nagu lapssõdurid, turvalisus, keskkond, lapstööjõud, ületarbimine jms. Töötuba juhendavad Dimitri Vrakas, Kreeka dokfilmide režissöör ja Carlo Cubero, antropoloogia külalisõppejõud Tallinna Ülikoolis. Noortel filmitegijatel on seega võimalus teha koostööd oma ala professionaalidega ning filmida-monteerida grupi enda dokfilm, mis seejärel saab osa võtta ka filmivõistlusel, mille peaauhinnaks on videokaamera. Parimad filmid linastuvad 31. oktoobril ja 1. novembril Noorte Amatöörfilmide Festivalil Athena Keskuses.
Mida Sa veel ootad? Registreeru ruttu, sest kohti jätkub vaid 28 noorele!

Rohkem infot NAFFi ja töötoa kohta:
www.tartunoored.ee/naff

P.S. Workshop toimub rahvusvahelise juhendajaga ning on enamjaolt inglise
keeles.

Kommentaare ei ole: