esmaspäev, juuni 23, 2008

Fotoringi viimane tund 24/4

Nii, kunagi ammu ehk täpselt kaks kuud tagasi toimus viimane fotoringi kevadine tund. Mõned fotomälestused sellest.Nagu ikka oli rikkalik toidulaud kaetud. Aitäh Jumalale andide eest.Kui veel aru ei saanud, siis no oli mida süüa ja juua.Pitsaga sai tähti moodustatud - see läks härra Tuulasele.


Sandra proovis kellegi prille....Kärdi?T-tähest sai L-täht ehk Lisa :)
Lisa ja Helen, palun-palun tehke veel kunagi seda kooki. Minu oma oli taevalik ja sõin seda nädal aega...mmmm...okei, suu hakkas vett jooksma.


Isegi kalja sai joodud. Kaunid piduriided olid ka seljas - vähemasti osadel :PL-tähest sai I. Teadagi - Ilves.Kas see oli jäätis?Tehtud sai nii mõnigi hüppe-grupipilt.Priit rulatas natuke.See meenutas mulle natuke Snoopyt.


Teise nurga alt paistab kõik üldse teistmoodi.xxxxxKa väike teadmiste kontroll sai tehtud. Tulemused olid...eee...n-ö sellised keskmised. Kes ikka kõie rohkem punkte sai, see ilmselt ka kõige rohkem teab. Eriti tooks välja Arturi teadmised, sest tema oli ainuke, kes mäletas mis kaameraga Ansel Adams vanaduspõlves pilte tegi (Hasselblad) ja milline oli Hencri Cartier-Bressoni esimene kaamera (Kodaki Box Brownie). Tubli!

Need, kes 10 punkti ja rohkem said võiksid oma vanematel lasta küll neid ühe kena jäätisega premeerida. Võite öelda, et teie fotoõpetaja ütles, et olete seda väärt :) Maybe it's Maybelline :P


Agnes - 10 punkti
Artur - 13 punkti
Helen - 7 punkti
Kärt - 8,5 punkti
Lisa - 12,5 punkti
Piret - 7,5 punkti
Priit - 8,5 punkti
Rait - 7 punkti
Sandra - 3 punkti
Sigrid - 14 punkti Sulev - 10 punkti


Oleks kena nüüd siia ka kellelgi teisel mõni postitus teha, sest muidu on kaks nädalat vaikus. Alates kolmapäevast olen ära ja ei saa teid värskete fotouudistega varustada, seetõttu loodan, et keegi teist (veel parem kui mitu teist) haaraks härjal sarvist.Edukat kulgemist ja pidage meeles: inimene õpib seni kuni elab.


1 kommentaar: