kolmapäev, aprill 12, 2017

Viiekümne teine tundTäna alustasime mõnede korralduslike asjade läbi rääkimisega, sest lõpuks oli kohal ka Hanna, kes vajas natukest kurssi viimist. Sellal kui Hanna hakkas tegema oma animatsiooni ehk GIFi, panime meie Gretega kokku tema kodus tehtud GIFi. Mõlemaga saate tutvuda järgmises postituses.

Grupifoto au langes mõistagi Hannale, kes selle pisut dünaamiliselt üles võttis. See on pühendusega meie homsele sünnipäevalapsele Mirtelile, kellele liikumine ja painutamine meeldib :)!


Foto: Hanna


xxxxx


ALGAJATELE jäävad kodusteks töödeks järgmiseks tunniks ehk 19. aprilliks 2 + 2 fotot, teemadel: suure ava ja pika fookuskaugusega teravuslukustamise fotod, nagu tunnis rääkisime JA kaks fotot MUSTVALGELT kõrghoonetest.

LISAKS, MIRTEL ja HANNA tehke koduste vahenditega taas üks animatsiooni seeria, paneme selle taas tunnis kokku. Sellega lõpetame siis animatsiooni teema.

RIPUTAGE iseseisvalt ka blogisse teema fotol "Tundmatu". 

HANNAle jääb endiselt kodutööna naistepäeva foto postitada iseseisvalt blogisse nagu ka uus foto teemal "KÜLMKAPP".KODUSEKS TÖÖKS JÄÄB KÕIGILE EHK MÕLEMALE RÜHMALE 17. ja 19. aprilliks kodune töö teemal "MUNA".EDASIJÕUDNUTELE JÄÄB LISAKS VABALT VALITUD OBJEKTI või ISIKUT pildistada uue lähenemisega. Midagi sarnast, mida tegite eelmisel nädalal kirikus - otsida detaile, nurki, valgust jms. Olgu asi ka ära arvamiseks teistele.

KOLMANDAKS KODUTÖÖKS jääb teile järgmiseks tunniks esmaspäeval kohalolijatele külastusest inspireeritult ÜKS VABALT VALITUD TEEMAL FOTO.


Meenutan veelkord, et teil kõigil on vaja valida LÕPUTÖÖKS uurimisteema, mille põhjal koostate ettekande, mis koosneb fotodest ja tekstist. Pikkuse osas pole mingeid piiranguid. Teema olgu huvitav teile, kui ka meile. ESITAMISTÄHTAEG 15. mai. Abistan väljatrükiga, vaja on vaid ühte eksemplari.

Järgmine kord teeb grupifoto Anette.

Annabel, Elis ja Merili, panin paika ka teie esitluskuupäevad.
17. aprill Annabel
24. aprill Elis
8. mai Merili
Loodan, et need ajad on teile vastuvõetavad, kui võimalik ja soov on, siis saate ehk omavahel neid kuupäevi vahetada.

KÕIK, KES ESMASPÄEVAL PHYSICUMIS KÄISID, teie käest sooviks kommikarbi eest 50 senti, Merilil on ka eelmine osa varus ehk kokku 95 senti.

FOTOLAAGER toimub sel kevadel 5. ja 6. mail. Koht pole veel teada, Helle-Mari andis lootust,  et saab tema suvilasse Otepää kandis. Ootame siiski veel ka Mirteli isalt vastust. Kommentaare ei ole: