laupäev, jaanuar 16, 2016

Parimad kaadrid viimases stuudioskäigust


Peatselt lähevad edasijõudnud taas stuudiosse, enne seda oleks paslik vaadata fotosid, mida viimasel korral õpilased tunnis ise valguseid paika pannes ning modelli juhendades tegid. Pidage silmas erinevaid faktoreid nagu valgustus, valge tasakaal, poosid, loomulikkus jne.

Üldiseks ülesandeks oli panna paika valgus vastavalt etteantud valgusnäidetele. Kes sai hakkama, kes mitte, olgu osalejate otsustada.

Kommentaarium on aruteludeks avatud!Foto: Anu

Fotod: Helle-Mari

Fotod: KerlyFoto: Kristiina
Fotod: MailiFotod: RemiFoto: Tarmo


3 kommentaari:

margit pinnar ütles ...

Kerly piltide juures meeldib selline mõnus pehmus ja seetõttu eristuvad tema fotod kõigist teistest. Oletan, et valgusega on tekitatud justkui varajasi hommikutunde? Helle-Maril on viimase paarifotol hea idee, kuid mehel võiks pea olla suunatud samuti selliselt nagu naisel, justkui vaataks kuhugi kaugusesse ja lootustandvasse tulevikku :) Huvitav oleks teada, mis nende tegelik ülesanne oli?

Kristiina pildi valgus ja modelli asetus meeldib mulle. On küll hämar, kuid värvid on paigas ja mitte midagi pole üle ega ka puudu.

Remi oskab väga vahvalt tuua esile inimese paljad kehaosad ja kaotada keha pildilt. Kohe meenusid tema ISELOOMu fotod. (Pean kommantaariga silmas naismodellist fotot).

Tarmo foto meeldib modellide asetuse tõttu. Mõnus lähedus ja valgus on tagasihoidlik.

Loodan, et millalgi õpin ka mina valgust kasutama nii, et ma saan fotole varjud ja kontuurid just selliselt nagu soovin . Väga ilusad on kõik fotod, kuid seekord jäid just eriliselt silma eelpool kommentaari osaliseks saanud :)

Merili Alep ütles ...

Mulle meeldib Kerly fotode pehmus ja loomulikkus.
Kristiina fotod on alati kunstipärased.
Remi fotod on tehniliselt väga head!
Tarmo fotost õhkab teatud romantilisust.
Maili fotodest õhkub taeatavat mõtlikust ja kurbust!
Helle-Mari fotod on mitmekesised. Viimasel fotol natuke häirib see lillakas valgus.
Ideed on head.
Mind huvitaks sama küsimus nagu Margititki kas fotograafidel oli modelle pildistades ka mõni ülesanne, millele nad pidid tähelepanu pöörama?

Kerly ütles ...

Aitäh kõigile kommentaaride eest.
Valge tasakaal oli peamine, mis probleeme tekitas, nagu ka Merili välja tõi.
Selle eelmise pildistamissessiooni mõte oli seada paika valgus, modelli juhendati nii, kuidas ise sooviti.
Seega on need suhteliselt vabal teemal.