esmaspäev, jaanuar 24, 2011

Eesti esimesel fotokonverentsil esineb loodusfotograaf Roy Mangersnes


12. veebruaril toimub Tallinnas Olümpia hotelli konverentsikeskuses Eesti esimene harrastajatele suunatud fotokonverents “Klõps”, millel esineb tuntud kohalike piltnike kõrval ka Norra loodusfotograaf Roy Mangersnes.
Üritusel osalevad peale maailmakuulsa Norra fotograafi Eesti uue põlvkonna tuntuimad Kaupo Kikkas, National Geographicu kaasautor Sven Začek, EestiFoto  ja Nikon School fotokoolide õppejõud Aivar Pihelgas ning tuntud pressifotograaf Raigo Pajula. Heategevusliku ürituse avab harrastusfotograaf Evelin Ilves.
Fotokonverentsi Klõps korraldaja Anne-Ly Mitt’i sõnul pole Eestis seni ühtegi samalaadset tehnikatootjaid ning fotokunsti ühendavat konverentsi korraldatud. “Ürituse eesmärk on koguda ja laiendada Eesti fotohuviliste ringi pakkudes laia valikut fotokunsti meistreid ja valdkondi. Kui inimestel on huvi, siis kindlasti korraldame Klõpsu ka edaspidi,” lisas Mitt.
Kiirematel konverentsile registreerujatel on võimalik läbi http://www.klops.ee/ kodulehekülje eelnevalt saata enda tehtud fotodest portfoolio, mida analüüsib kohapeal tasuta 20 minuti jooksul jooksul vastava valdkonna spetsialist.
Programmi lõpetab fotograafide ümarlaud, mis arutleb eriala tuleviku üle – kas video asendab 2020. aastaks meedias pildikunsti.
Laupäeval, 12. veebruaril kell 10.00-17.00 Radisson Blu Hotel Olümpias toimuva konverentsi pilet maksab kümme eurot ning Tartu, Pärnu ja Jõhvi huvilisi viib ja toob viie eurose lisatasu eest eribuss. Kogu konverentsi osalemistasu läheb läbi Tallinna Lastehaigla Toetusfondi onkoloogiaosakonnale fotoaparaatide ostmiseks ja igakuise laste fotoringi algatamiseks.

2 kommentaari:

Fotoring ütles ...

Link ei tööta :(
Kui panna http://www.klops.eu/
vat, mis siis tulemuseks saab. Huvitav :)

Muumi ütles ...

kus juures muutsin ära ikkegi läheb vana linki peale aga vajuda uuesti ENTERI peale ja siis läheb sinna kuhu vaja!