esmaspäev, august 16, 2010

Multimeedia Labor korraldab: "Sõbraks fotokaameraga" töötuba 23.-24. augustil

Tervitus,

edastan kõigile päris algajatele fotograafiahuvilistele ühe omapärase töötoa pakkumise, millest soovitan võimaluse korral kinni haarata, sest tegemist on väga asjaliku ettevõtmisega.
Vihjena ütlen, et teises töötoas õpitakse stuudiofotograafiat ;)
Anne Noortekeskuse multimeedia labor koostöös NTM’i fotoringiga korraldab Tartus septembris kaks fotograafia töötuba. Esimene töötuba leiab aset 10. ja 11. septembril. Töötuba on mõeldud 16.-24.-aastastele fotograafiahuvilistele noortele. Oma fotokaamera olemasolek pole vajalik.

Töötuba algab 10.septembril kell 16.00.

Töötuba kannab nime „Sõbraks fotokaameraga“ ning käsitlust leiavad fotograafia algtõed. Esimesel päeval käsitletakse 2 tundi teooriat (kaamera käsitlus, kaamera lisatarvikud, säri, ava, ISO). Järgmisel päeval täidetakse esimesed 3 tundi erinevaid ülesandeid, kus õpitud teooriat praktikasse rakendada saab. Peale tunnist lõunapausi kogunetakse fotode analüüsiks, et saada tehtud fotodele tagasisidet ning edaspidi teada, mis on osalejate nõrgad kohad ja mida heade fotode tegemisel meeles pidada. Lühidalt käsitletakse ka fotode järeltöötlust arvutis. Kokku kestab tagasiside ning fotode järeltöötluse käsitlemine 5 tundi.

Töötoas osalus maksab 30 krooni, töötuppa on 15 kohta. Kiirustage!

Küsimuste korral töötubade kohta pöörduda õpitubade juhendaja Kerly Ilvese poole: kerlyfoto[at]gmail.com. Samal aadressil toimub ka töötubadesse registreerimine.

Projekti toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Tartu Kultuurkapital ja SA Tartumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp.
Kommentaare ei ole: