neljapäev, jaanuar 21, 2010

Kolmekümnes tund

Tänases tunnis käsitlesime pulmafotograafiat ja Enarile avanes võimalus minuga laupäeval toimuvale pulmale kaasa tulla, et õpitut rakendada. Nagu aru võiks saada ei tekkinud ka grupipildi ülesvõtmisega täna probleemi.

Saatuse tahtel sai Enar endale pruudiks Lisa.

Pildistas: Helen


Kodused tööd teemal "Mis toimus?" olid suhteliselt kehvad, parima foto tegi kohalolnute arust Tiina. Vähemasti oli vaeva nähtud, aga nagu Tiina ise täna ütles, ta on ju kunstnik. Muideks headest kommetest pole keegi vabastatud, nii et...


Pildistas/töötles: TiinaAeg-ajalt soovitan ka blogi linkide osakonda külastada ja teiste fotosid vaadata. Tiinal on näiteks uhiuus blogi! :)Meenutuseks algajatele, et teile jääb esmaspäevaks kodune töö teemal "Mis toimus?". Igaüks teeb ühe foto vastavalt oma suvale.

Edasijõudnud esitavad oma kodutöö, milleks jäi CD-plaadi kaanefoto ülesvõtmine 28. jaanuariks. Võite kodus foto ruudu kujuliseks lõigata, või ka mitte, teksti peale lisamise ja põhimodimise teete ära Multimeedia Laboris. Soovitav on oma aruvti kaasa võtta, kuna kogemused on näidanud, et ka tehnika seis pole noortekeskuses enam parim. Ma arvan, et parimad oleme me ise! :) Kes täna kohal ei käinud, küsigu lisa.


Noolemängus pani Härma n-ö mängu kinni:
1. koht Helen - 170 silma
2. koht Kerly - 140 silma
3. koht Peeter - 130 silmaP.s. Pimikus on kellegi üksik negatiiv omanikku ootamas. Peal on kaadrid hobustest. Kes omaks tunnistab? Annika?
4 kommentaari:

Anette ütles ...

minu nega on see, lähen lähiajal järgi

Kerly ütles ...

Kena.
Täpsustan, Sa mitte ei lähe sellele järgi, vaid tuled järgi ;)

Anni ütles ...

oota kas järgmine kord pidi tund varem algama? 17.00 ? 17.30?

Kerly ütles ...

Järgmine kord ;)