esmaspäev, märts 23, 2009

Kolmekümne kuues tund

Mõnedega sai üle pika aja kohtutud. Tegime täna siis kodukootud stuudios pilti. Olukord oli ikka eelmise aastaga võrreldes kordi parem. Kahju vaid, et seda väga osavalt ära ei kasutatud. Siit soovitus kolmapäevastele pildistajatele, et vaadake internetist juurde või minge Oskar Lutsu raamatukokku, sirvige mõnda portreefotograafia raamatut või mõnda, kus õpetatakse valgust kasutama. Teil on võimalused, olge kenad ja kasutage neid ära.
Järgmisel esmaspäeval saab parimaid portreesid ka blogi vahendusel jälgida.

Pildistas: AnetteKodused tööd olid taas suhteliselt hästi esitatud, eriti esmaspäevase grupi poolt. Endiselt valmistas paljudele raskusi ainsus ja mitmus, et kui on teema "ajaleht", siis on see üks ajaleht, mitte 10 ajalehte. Järgmine kord ma loodan, et kõik saavad teemadest ikka ühtemoodi aru.
Annil olid väga head lähenemised ja kui minu käest küsida, siis üldse parim tervikseeria. Tubli, Anni! Järgnevalt 2 tema kolmest esitatud tööst.


Pildistas: AnniPildistas: Artur


Laupäeval toimus Moeke 2009, mida kohapeal käis jäädvustamas Enar koos Jaanaga. Enari fotosid saab äkki kusagil veebis ka peatselt näha, KUID ennekõike soovin välja tuua järgmise foto:

Pildistas: Enar

Way to go :)


Unustasin küll noolemängu tulemused laborisse, aga see oli vist nii:

I koht Anessa 130 silma
II koht Kerly 110 silma
III koht Sulev 80 silma

Ma ütlen, et see noolemäng on nagu päike, vahel on tugevalt ja siis jälle ei ole üldse :P

3 kommentaari:

Sulev ütles ...

Minul oli 60 punkti...

Aga las praegu jääda - et siis teinekord pange mulle +10 boonust! :)

Fotoring ütles ...

No näed siis! Vabandust.

Fotoring ütles ...

Tegelt oli Sul hoopis 80 silma.
Parandasin vea.