esmaspäev, mai 04, 2015

Viiekümne üheksas tund


Täna oli üks ääretult tore edasijõudnute tund värskes õhus. Kohaletulnutel, keda oli suhteliselt palju, avanes suurepärane võimalus nautida head seltskonda, mõnusat kevadilma ning avastada avastamata teid väikeses puust linnas. Eks igaühel olid oma emotsioonid ja tipphetked. Minu oma oli kahtlemata energiaring. Aitäh, olen energiast tulvil :)

Välitunni kohta tuleb õige pea eraldi postitus ja ilmselt põnevaid seeriaid osalejatelt. Seega, kes tahab midagi kokku panna sellest, mida nägime, mida tegime, on teretulnud ise blogisse postituse tegema. Aitäh ette ära.

Kuna Anu oli liiga kaua puudunud sai ta kohe jooksu pealt grupifoto ülesvõtmise idee. Kaua tehtud kaunikene :)


Pildistas: AnuRemile suur tänu energiaringi ülesvõtmise eest :) Super!Pildistas: RemixxxxxEDASIJÕUDNUD, palun võtke järgmiseks tunniks kaasa oma fotoseeriad teemal "Igav liiv ja tühi väli" ja kui on siis ka niisama toredaid pilte, mis tunnis tegite.


ALGAJATE KOLMAPÄEVANE TUND TOIMUB ÕUES. 

ALGAJATEGA kohtume kolmapäeval, 6. mail NB! KELL 16:40 Kaubamaja peasissepääsu kohalt üle tee asuvate kivist malelaudade juures.

Kaasa kaamera ja selga mugav riietus. Olge valmis praktikasse viima tänavafotograafia materjalist õpitut.


ALGAJATE LÕPUTÖÖD 20-l teemal jääb esitada 13. maiks.EDASIJÕUDNUTE LÕPUTÖÖ "KESKKONNAPORTREE" seeria jääb lõpetada 13. maiks.
NB! Pöörake tähelepanu teostusele, kirjutatud tekstile, esitlusele ja mõistagi portreteeritavale.FOTORINGI LÕPUPIDU TOIMUB 14. MAIL, NELJAPÄEVAL. Täpsustav info selle kohta saabub kõigi e-mailile.


Järgmised ettekanded tulevad lugemisele järgmistel aegadel, järgmiste inimeste poolt:

11. mai tund on täielikult fotoringi õpilaste ettekannete päralt ehk oma esitlused teevad lõpuks ära 
Erki ja Anneli, Maili ja Merili. Viimased palun 

13. mail Pille-Mari

14. mai Remi

NB! Palun ettekannete tegijad, tagastage ka mu ajakirjad.

2 kommentaari:

Pille-Mari Eit ütles ...

Edasijõudnuid on aasta lõpuks päris mõnus kamp kokku saanud :) aga algajaid järjest vähemaks jäänud.

Fotoring ütles ...

Jah :D jumala õige mõte, aga ma olen aru saanud,et Sulle meeldivad ka meie väikese rahvahulgaga tunnid, nagu tänasest aru sain ;)