kolmapäev, märts 11, 2015

Neljakümne neljas tund

NB! POSTITUS ON UUENDATUD!

Kuigi Pille fotoka mälukaart andis otsad ja grupifoto jäi sinna peale, siis õnnestus need tänu võlurile nimega Arp kätte saada ja mälukaart sai väikest iluravi ka, mis ma loodan, et ta taas elule kutsus.
Kuna grupifotod, mida tegime tulid raskelt, siis erilise sündmuse puhul olgu esitatud lausa kaks fotot!

Pille-Mari jättis muidugi mälukaardi meie laua peale...
Fotod: Pille-Mari


Küll aga on pakkuda palju toredaid kodutöid. Esiteks kahel teemal: arhitektuuri detail ja valikuline lõikamine, mis tuli päris hästi välja.


Foto: Annabel 


Foto: EvelinFoto: Pille-Mari


Foto: Annabel 


Foto: Pille-Mari


Rohkem peamurdmist põhjustasid rist ja tops.

Loovusauhind läheb siin Evelinile tema suurepärase dopsi eest. Teema rist osutus nii keeruliseks kõigile osalejatele.Foto: Evelin


Foto: Pille-MarixxxxxALGAJATELE jääb kodutööks 25. märtsiks kodutööd viiel teemal, mis peaksid olema võimalikult hästi ja loovalt tehtud:

Expo/Comp. AEB, see valik on teie kaameras olemas.
Mustvalge foto
Pikk säriaeg õhtul
Portree
Väike sügavusteravusALGAJAD palun ostke endale Photopoindist üks rull käsitsiilmutatavat filmi ILFORD HP5 ISO 400/36 kaadrit. Laadige minu antud kaamerad ja pildistage-pildistage. 23. märtsil ilmutame filme :)

Seega on ALGAJATE JÄRGMINE TUND 23. märtsil :) aga kodutööd jäävad 25. märtsiks.

Valmistage ette ajakirja põhjal ettekanded ja esimesena kuulame 25. märtsil Evelini ettekannet. Ajakirja saad kätte Pille-Mari käest.

25. MÄRTSIL TOIMUB algajate FILMIÕHTU peale teie tundi kell 19.00 Aeg-Ruumis.

Annabel, Evelin ja Pille-Mari, soovitan teil soojalt osaleda noorte kategoorias Eesti Aasta Loodusfoto konkursil. Reeglid ja muu vajaliku leiate SIIT. Kui teil on vaja abi fotode välja valimisel, andke palun teada, aitan teid. Tähtaeg on 15. märtsini!EDASIJÕUDNUD pildistage kenasti filmile ja väga tore oleks kui saaksite 6. aprilliks esitada seeria fotosid sürrealismi ja ekstremismi teemadel. Tore oleks näha vähemasti 7 fotot. Jõudu tööle!Head vaheaega kooliõpilastele,
VAHEAJAL TUNDE EI TOIMU!

Järgmine kord kohtume 18. märtsil kell 17.00 TÜ botaanikaaia väravas Laial tänaval.Kommentaare ei ole: