neljapäev, november 27, 2014

Kuueteistkümnes tund


NB! JÄRGMISEST NÄDALAST ALATES HAKKAB ALGAJATE FOTORING 16:45. PIDAGE MEELES, PALUN!Tänast tundi hakkasime väga loominguliselt. Nimelt pildistasime ANK-nädala jaoks reklaamfotot meie fotoringi poolt. Tulemus sai oivaline, peatselt jõuab see ka vaatajate ette. KKa grupifoto tegime kohe alguses ära ja see sai läbi Pille-Mari kaamerasilma selline. Tore, eks ole?


Pildistas: Pille-Mari


Lisaks vaatasime eelnenud kodutöid ja jätkasime pika teema kompositsiooniga.  Lemmikfotod igalt osalejalt on näha siin:

Pildistas: Annabel

Pildistas: Pille-Mari
Pildistas: RanelyxxxxxKODUSEKS TÖÖKS ALGAJATELE: jääb kolm fotot teemadel: lumi, jõuluvana ja valgustus. Need fotod tuleb teha head, teravad, huvitavad NING panna ise blogisse. 

LOOLALE jääb lisaks järgmisesse tundi kaasa võtta 14 fotot, mis ta iga päev tegi, samuti ava, säri, iso ja valge tasakaal. Lisaks peaks kaasas olema need 5 fotot, mis jäid juba ammu kompositsioonireeglite materjalile toetudes teha.
EDASIJÕUDNUTE KODUSEKS TÖÖKS JÄÄB: valgusega maalimine. Kas toas või väljas. Üks pilt on kohustuslik, aga võite vabalt rohkem tuua. See peaks olema põnev materjal vaadata :)


Maili-Merili teile jääb siis kodutööks lisaks ISO variantide ja AWB (valge tasakaalu) erinevate variantide proovimine, seda viimast siis sees ja väljas.

Merili, palun tee kindlasti ära ka suure ja väikjese ava ning pika ja lühikese säriaja fotod.


Remi palun edasta mulle e-mailiga ruumide fotod, kui Sul on võimalik.
KENA NÄDALAVAHETUST!2 kommentaari:

Pille-Mari Eit ütles ...

Teine pilt, see kosega, on ikka Pille tehtud :)

Remi Fady ütles ...

Huvitav vaatenurk sel teisel pildil :)