neljapäev, märts 17, 2011

Neljakümne neljas tund

Elorile ja Kristole suur tänu hea koostöö eest tänase grupifoto valmistamisel.
Aitäh!

Pildistasid: Elor ja Kristo
MEENUTUSEKS, SEE ET TE TEATATE TUNDI MITTE TULEMISEST EI VABASTA TEID KODUSTE TÖÖDE ESITAMISEST. PALUN EDASIPIDI SEE MEELES PIDADA!Kõige paremini sai koduste töödega hakkama Heleen. Kui meenutada tema esimest koduste tööde seeriat, siis mäletate ise, eks? Minu arust on tegemist suure arenguga ja kuidas ma seda tean, sest ma näen tema fotodel muutust.Kalender, kampsun, kelluke, kuum.

Pildistas: Heleen
Teiste koduste tööde esitajate seast valisime välja kõige huvitavamad üksikfotod.
Krista oli nii tark, nagu Elor kor, et pani kõik nelja asja ühele fotole kokku. Nuriseti natuke selle üle, et kellukest on vähe näha...aga muidu hea töö.Pildistas: Elor

Pildistas: Katre


Pildistas: Kristo
Pildistas: Krista

JÄRGMISEL NÄDALAL TUNDE EI TOIMU,
SEST ON VAHEAEG :)


KODUSED TÖÖD ja muu TÄHTIS17/3-27/3 - KAIDI, MUUMI, TIINA postitavad kodused tööd seeriana blogisse teemadel - kalender, kampsun, kelluke, kuum.21/3 - kiire elu, ANNILE ja MARTINALE, postitate ise blogisse.

21/3 - esmaspäevased saatke mulle üks enda RAW-fail.
28/3 - KAAMERAD KAASA!

28/3 - siluett, tekstuur, emajõgi, nartsiss - esmaspäevastele

28/3 - Helen teeb ettekande RAW teemal31/3 - TIINA teeb ettekande särimääramise teemal, kui ta ei tule, siis teeb MUUMI

31/3 - kodused tööd teemal: minu hommik, lõuna ja õhtu (ennast ei pea kaasama, vaid keskkonda, milles ise parajasti nendel hetkedel oled). Ülesanne jääb KAIDIle, MUUMIle ja TIINAle4/4 - Martina teeb ettekande veetilgast

11/4 - Marta teeb ettekande 360-kraadi pildistamisest
NB! Elor, Heleen ja Kristo, kui on võimalik varem teie täna tehtud stuudiopilte kätte saada, andke teada. Heleen, Sa pane need mälupulkinile ja võta laupäeval kaasa ;)

Kommentaare ei ole: