teisipäev, aprill 22, 2008

Viiekümnes tund


Eile toimus selle kevade viimane ühine pildistamine Kruusamäe-Raadi piirkonnas. On veel jäänud viimane tund, mis toimb ühiselt kõigile 24. aprillil algusega kell 18:00 Anne Noortekeskuses. Kes soovib võib varem ka tulla, mina olen kohal 17:15st.

Grupipiltid said sellised nagu näha on. Minu arust mitte aktsepteeritavad, aga keda ma selles süüdistada saan kui ennast :P Helen Sinu poolt väga asjalik toimetamine ja hea kadreerimine. Tubli!


Pildistas: Helen


Pildistas: Helen


Alljärgnevalt mõned kaadrid, mille autoriks on Artuuro. Need on näited, et sel ajal, kui teie kõndisite ei istunud meie ka just käed rüpes (loe: käed lenksul) .


Esimene kaader seletab liiklusohtlikku olukorda - Sigrid on päris ägedalt õhus ja auto lähenemas suure kiirusega. Ai-ai-ai. Aga lõpp hea, kõik hea.

Pildistas: Artur


Siin teie ihaldatud burksiputka, kus müüdi kahjuks vaid viinamarjamahla ja pralineekommi - need mõlemad lõpetasid minu taskus.

Pildistas: Artur


Kolmas pilt kajastab minu ja Sandra kojuminemist. Et te teaksite - seelik jäi terveks ja käntsa ei käinud.

Pildistas: Artur
Neljapäeval eelneb enne pidulikule lõpetamisele arutelu "Ainult see hetk" ja "Kooruv värv" vaatamine ja arutelu.


Võtke siis nänni kaasa, mida süüa, kui võimalusi on. Einestame kergelt ja saadame viimase tunni, loodetavasti mõne hüppepildiga, õhtusse.Päikest!!!P.s. Priit, kui Sa pole toonud ära statiivipea klappi, siis palun tee seda neljapäeval!

5 kommentaari:

Sigrid ütles ...

kõik on välja arvestatud!:)

Sulev ütles ...

Mulle see kõige esimene pilt kahe aknaga küll meeldib! Huvitav lahendus ja ikkagi teistmoodi kui tavaliselt - et kogu gäng ei olegi kõik ühes puntras! :)

Karl Haljasmets ütles ...

Kuule ma ei saa neljap. tulla, kuna siis on just marina kaljuranna loeng.
:(
eks ma saadan lõputöö ja näeb kunagi.

Kerly ütles ...

Sigridile kommentaari eest ka viiekas!
Hästi paned :)

Fotoring ütles ...

Aitäh, et teatasid Karla.
Jõudsid suhteliselt vähe kohale see õppeaasta, aga ilmselt on koolilõpetajatel pea segi :P